Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Poslední červnový víkend - kam vyrazit?

Úvodní obrázek článku

Legendární cyklozávod, otevírání prázdnin, koncerty, přednášky, farmářské trhy. Poslední červnový víkend bude pestrý!

KAM ZA KULTUROU?

Už ve čtvrtek 24. června pokračují letní koncerty na náměstích v Hulíně a v Bystřici pod Hostýnem. Na obou místech začínají v 18:00 hodin. V Bystřici pod Hostýnem se můžete těšit na  pop-punkovou kapela NEŘEŠ z Opatovic, jejich repertoár tvoří hlavně vlastní tvorba. V Hulíně zase vystoupí Karel Gott Revival Morava. V obou případech je vstupné zdarma. Přijďte si užít kulturu na krásná náměstí našeho regionu! 

V Bystřici pod Hostýnem se v pátek 25.6. od 17:30 na zámku ve velkém kulatém sále uskuteční přednáška Zahrady antického Ŕecka a Říma. Přednášet bude Ing. Lenka Krůpová, vstupné je 30 Kč. 

V Kroměříži budou vzpomínat na svého slavného rodáka Karla Kryla na Setkání příznivců. 

KAM ZA ZÁBAVOU?

V sobotu rozhodně na Šlajzu do Kroměříže, kde proběhne zábavný program pro celou rodinu Brána do prázdnin! Více informací ve FB události a na webu pořadatele - DK Kroměříž.  Rodinná akce "Brána do prázdnin" využívá areál Šlajza jako vstup do prázdnin pomocí různorodých her a úkolů. Na děti čeká okruh se stanovišti, kde budou plnit různé úkoly. Za splnění úkolu dostanou razítko do startovní kartičky a v cíli projdou nazdobenou branou symbolicky rovnou do prázdnin. Za splnění úkolů dostane každé dítě drobný dárek. Připraven je doplňkový sportovní program či drobné občerstvení. Kočárky vítány, doporučujeme přijít pěšky a udělat si hezký výlet.

KAM ZA SPORTEM?

Sportovní a cyklo příznivci zbystřete! V sobotu 26. června startuje v Holešově legendární Bikemaraton Drásal! Přijďte fandit a užít si doprovodný program. Více informací ZDE. 

KAM NA NÁKUP?

I milovníci nákupů čerstvých potravin a originálního zboží si přijdou na své. Na Hanáckém náměstí v Kroměříži proběhnou Farmářské trhy. Nakoupit můžete od 9 do 13 hodin a na jaké prodejce se můžete těšit, se dozvíte ZDE.

KAM NA VÝLET?

A pokud jste si ani tak z pestrého výběru akcí na víkend nevybrali, vyrazte na výlet po Kroměřížsku na kole i pěšky. Inspiraci najdete kde jinde než u nás v tipech na výlet. Všechny jsme osobně prověřili!