Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Třetí červnový víkend bude horký, ale hlavně zábavný a pestrý!

Úvodní obrázek článku

Je tady první letní víkend a na Kroměřížsku se můžete těšit na zajímavé akce, které vám tento víkend zpříjemní.

Léto na náměstí v Bystřici pod Hostýnem

Už ve čtvrtek 17. června začíná v Bystřici pod Hostýnem Léto na náměstí! Jedná se o sérii koncertů různých žánrů, které si mohou návštěvnící užít zcela zdarma. Více informací v události ZDE.

Den Města Koryčany

V sobotu proběhnou v Koryčanech Dny města spojené s oslavou výročí 700 let od první písemné zmínky. Připraven je bohatý kulturní a zábavný program pro děti i dospělé. Více informací ZDE

Holešov pojede na Plné pecky

O víkendu to v Holešově bude opravdu žít. V pátek na nádvoří zámku zahraje holešovská zábavová kapela Press a v sobotu čeká děti i dospělé kopec zábavy v zámecké zahradě a na nádvoří zámku. Od 13 hodin budou v zahradě atrakce pro děti, po trojzubci se budou prohánět dračí lodě, od 14:00 vystoupí Klaun Family. Do zámecké zahrady se vstupné neplatí! Od 16:00 pak na nádvoří proběhne koncert Swing Shower a od 18:00 Moonshine (vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 130 Kč). Více info ZDE.

Jak jsou v Holešově připraveni na letní dny, zkoukněte v reportáži (koupaliště je v těchto dnech už otevřeno):

Westernový slunovrat na Ranči Kostelany

Tak tohle bude jízda! Na Ranči v Kostelanech se rozhodli přivítat letní slunovrat ve velkém stylu! Vstupné je zdarma. Začíná se v neděli 20. června v 10 hodin a nabídne celodenní zábavu pro děti i dospělé na čerstvém vzduchu a v blízkosti krásné přírody chřibských lesů. Uvidíte představení ve westernovém městečku, ukázky výcviku koní, exhibici westernového ježdění, vyzkoušíte si na vlastní kůži dovednosti kovbojů. A chybět nebudou ani hry, soutěže nebo dobré stylové jídlo. Více informací ZDE.