Cookie Consent by Free Privacy Policy website

V Holešově jsou cyklisté vítáni

Úvodní obrázek článku

Městské informační centrum Holešov je nově certifikovaným zařízením „Cyklisté vítáni“, kde je možné dobíjení elektrokol, a které poskytuje kvalitní zastřešené odstavné místo pro kola. V době otevírací doby MIC mají návštěvníci k dispozici úschovu zavazadel, základní vybavení pro opravu kol nebo lékárničku.

Základním posláním MIC je turistická informační činnost a propagace města Holešova v České republice i v zahraničí. Je certifikovaným informačním centrem České republiky a v rámci této jednotné klasifikace turistických informačních center je zařazeno do kategorie B. Současně je členem Asociace turistických informačních center České republiky A.T.I.C.

MIC poskytuje bezplatně informace o městě a okolí, o památkách, historii, turistických službách, ubytování, stravování, podnikatelských subjektech a organizacích, kulturním, společenském a sportovním dění. V prodeji má rovněž upomínkové předměty a suvenýry vztahující se k městu, publikace místních autorů, propagační materiály města i regionu. Návštěvníci MIC mohou využít služeb směnárny, internetu pro veřejnost, prodeje vstupenek, kopírování, skenování, laminování aj.

Město Holešov potom nabízí další dvě místa pro nabíjení elektrokol, a to v ulici Masarykova – před budovou Městského úřadu a v Masarykově parku. Informace k dobíjecím stanicím najdete také zde: https://ebike-charging.com (ebike-charging.com)